8. simpozij program

Urnik

1. dan

ura trajanje predavatelj naslov predavanja
08:00:00 01:00:00 COVID 19 test, registracija, zajtrk
09:00:00 00:07:00 Primož Lemež pozdravni nagovori
09:07:00 00:10:00 Minister Andrej Vizjak Otvoritev simpozija
09:17:00 00:06:00 Johan Verboom Veleposlanik Kraljevine Nizozemske
09:23:00 00:06:00 Juraj Chmiel Veleposlanik Republike Češke
09:29:00 00:06:00 Krzysztof Olendzki Veleposlanik Republike Poljske
09:35:00 00:20:00 Michał Kurtyka Minister, častni gost
09:55:00 00:45:00 Michał Kurtyka, (Andrej Vizjak), Susan Falatko, Eva-Ricarda Willems, Primož Lemež Panel
10:40:00 00:20:00 Alex Keynes T & E
11:00:00 00:30:00 Lars Godbolt Predstavitev Elbil in Norveške e-mobilnosti
11:30:00 00:30:00 Odmor za kavo
12:00:00 00:30:00 Predstavitev 3 čeških podjetij
12:30:00 00:30:00 Katarzyna Drgas Solaris Bus & Coach
13:00:00 00:30:00 Predstavitev 3 čeških podjetij, 2 del
13:30:00 00:20:00 Aron Fishbone GreenWay Network, Slovaška
13:50:00 00:30:00 Morell Westermann Inspire Your Next AG
14:20:00 01:00:00 Kosilo
15:20:00 Individualna srečanja, predavanja za manjše skupine, B2B srečanja

2. dan

ura trajanje predavatelj naslov predavanja
08:00:00 01:00:00 COVID 19 test, registracija, zajtrk
09:00:00 00:20:00 Primož Lemež Javno polnjenje, ali kako najlažje izgubiš živce!
09:20:00 00:20:00 Frank Mueller uvodno predavanje, BEM
09:40:00 00:30:00 Robert Dominko Baterije; so vse enake in za vse vrste uporabe?
10:10:00 00:30:00 Bohumil Horák Tehnična univerza v Ostravi, Zgodovinski mejniki elektromobilnosti in izdelajte svoje električno vozilo
10:40:00 00:30:00 Róbert Tóth-Fekete MOL, Madžarska
11:10:00 00:30:00 Odmor za kavo
11:40:00 00:30:00 Wojciech Paczynski Poljska
12:10:00 00:20:00 Janez Humar ELES
12:30:00 00:20:00 Simon Kregar Shell
12:50:00 00:30:00 Baerte de Brey AVERE, ELAAD. Nl
13:20:00 00:40:00 Vodi Dušan Lukič Panel infrastruktura prihodnosti
14:00:00 01:00:00 Kosilo
15:00:00 Individualna srečanja, predavanja za manjše skupine, B2B srečanja

3. dan

ura trajanje predavatelj naslov predavanja
08:00:00 01:00:00 COVID 19 test, registracija, zajtrk
09:00:00 00:10:00 Primož Lemež Pozdravni nagovor
09:10:00 00:20:00 Frank Müller BEM and e-pomorstvo
09:30:00 00:30:00 TBA
10:00:00 00:30:00 Patrick Vlačič E-marine in digitalizacija
10:30:00 00:30:00 Torsten Lieb Slovenski pilotni projekt e-marine
11:00:00 00:30:00 TBA
11:30:00 00:30:00 Odmor za kavo
12:00:00 00:30:00 Branko Premzl Piktronik, e-marine
12:30:00 00:30:00 Jure Podkrižnik Slovenska industrija e-plovil
13:00:00 00:30:00 TBA Benetke in e-navtika
13:30:00 00:40:00 Panelna debata
14:10:00 00:10:00 Frank Müller & Primož Lemež Zaključek simpozija
14:20:00 01:00:00 Kosilo
15:20:00 Odhod na ogled lokacije e-marine na slovenski obali